PIC16F1717T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 16F - 8-Bit - 32MHz - 35 I/O - 14KB (8K x 14) FLASH - 1K x 8 RAM - 2.3 to 5.5V - 44-TQFP (10x10) - T ...
説明 +
Microcontroller - PIC XLP 16F - 8-Bit - 32MHz - 35 I/O - 14KB (8K x 14) FLASH - 1K x 8 RAM - 2.3 to 5.5V - 44-TQFP (10x10) - T&R.