Search Keywords: CR161001F
  • サプライヤー:
    Meritek Electronics
  • 部品番号:
    CR161001F
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    150 V