- CR0169R8F
CR0169R8F
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 69.8 ohm (+/-) 1% - 1W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 2512 (6332 Metric) - Tape&Reel
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
説明
Search Keywords: CR0169R8F
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:CR0169R8F
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210030
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
4000 -
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V