SDR-120-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@10A - 120W
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: SDR12012
  • サプライヤー:
    MEAN WELL
  • 部品番号:
    SDR-120-12
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    SDR-120
  • Efficiency:
    89(Typ) %
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V