RSP-200-3.3
MEAN WELL
Power Supply, AC-DC, Enclosed, 132W, 3.3V@40A, 88-264V In | MEAN WELL RSP-200-3.3
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: RSP20033
  • サプライヤー:
    MEAN WELL
  • 部品番号:
    RSP-200-3.3
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm