- APC-12-700
説明
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 12.6W - Fixed: 18 Vdc @ 700mA - Dim: No
Search Keywords: APC12700
サプライヤー:MEAN WELL
部品番号:APC-12-700
Dimming:No
Maximum Output Power:12.6 W
Output Voltage Range:9.0 to 18.0 Vdc
Maximum Output Current:700 mA (0.7 A)
Operating Temperature:-30 to 70 °C