31PCT170T4-0009
Ledtronics
PC Board LED - 3mm Dome Diffused - Right Angle - TriLevel 3x1 - 0.170" W x 0.600" H - Red/Yellow/Green.
+ see all
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +