C201367A-102NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 1.0mH @ 10kHz - 12A - DCR: 0.008 ohms
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +