- RSSDN-25A
RSSDN-25A
IDEC Corporation
Relay SSR 32V DC-IN 25A 660V AC-OUT 4-Pin
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: RSSDN25A
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:RSSDN-25A
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410060
COO:MX
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
1 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:660 V
Maximum Output Current:25 A
Output Device:SCR
Input Type:DC
Input Voltage:32 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:44.5 x 57.2 x 24.1 mm