BRP4535S-24-CD
ICC/Intervox
Audio Piezo 4VDC 28VDC 20mA/30mA 24VDC 80dB/85dB 2400Hz to 3400Hz Panel Mount Screw
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
説明 +
Search Keywords: BRP4535S24CD
  • サプライヤー:
    ICC/Intervox
  • 部品番号:
    BRP4535S-24-CD
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    9A991(d)
    40
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    4 VDC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    28 VDC
  • Product Diameter:
    43.5 mm