BPS9234-12-C
ICC/Intervox
Audio Sounder Piezo 6VDC 15VDC 300mA 12VDC 115dB Panel Mount Screw
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: BPS923412C
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    ICC/Intervox
  • Part No:
    BPS9234-12-C
  • Unit of Measure:
    EAR99
    1
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    6970VDC
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    15966VDC