A15QS400-4
Ferraz Shawmut
Fuse 400A 150V Bolt Tap 25.4 X 29.36mm
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +