- SR18-SMA4
SR18-SMA4
Fairview Microwave
SP4T NO DC to 18 GHz Electro-Mechanical Relay Switch, up to 85W, 28V, SMA
データシート アクセサリー
RoHS非遵守
Discontinued & Replaced
Bag 包装
説明