B32032B4563K
Epcos
Film Capacitor - 0.056 µF - ±10% Tolerance - 350VAC / 1000VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Th ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Film Capacitor - 0.056 µF - ±10% Tolerance - 350VAC / 1000VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.