ERP10075-102-A-11-0036
EI Sensor Technologies
RTD Probe - Copper - 1K ohm (+/-) 0.06% - 150°C Max
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: ERP10075102A110036
  • サプライヤー:
    EI Sensor Technologies
  • 部品番号:
    ERP10075-102-A-11-0036
  • COO:
    KR
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Type:
    Pt RTD
  • Mounting:
    Probe
  • Accuracy:
    0.15°C
  • Sensitivity Index:
    N/A
  • Thermal Time Constant:
    NA
  • Operating Temperature:
    +150°C Max
  • Resistance @ 25C:
  • Description of Terminals:
    XLPE Leads
  • Thermal Coefficient:
  • Dimension:
    4.49mm x 19.98mm x 4.1614675mm