W4D400-DP12-40
ebm-papst
AC axial fan with guard grille – 3 Phases - Nominal voltage: 200/220/230 VAC – 0.92 A - Frequency: 50/60 Hz - Power consumptio ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
AC axial fan with guard grille – 3 Phases - Nominal voltage: 200/220/230 VAC – 0.92 A - Frequency: 50/60 Hz - Power consumption: 225 W – 9 Kg – Size: 400 mm x 133 mm