RER125-19/56
ebm-papst
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 230V 61.2CFM 65dB
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: RER1251956
  • サプライヤー:
    ebm-papst
  • 部品番号:
    RER125-19/56
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Category:
    AC Motorized Impeller
  • Dimension:
    125mm dia x 40 mm
  • Voltage Rating:
    230 V
  • Power Rating:
    19 W
  • Maximum Airflow:
    61.2 CFM
  • Noise Level:
    65 dB
  • Special Features:
    N/A
  • Termination:
    Lead Wires
  • Housing Material:
    N/A
  • Operating Temperature:
    0 to 60 °C