- BK/GBB-10-R
BK/GBB-10-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Very Fast Acting 10A 250V Holder Cartridge 6.3 X 32mm Ceramic Carton CSA/UL
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: BKGBB10R
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:BK/GBB-10-R
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536100040
COO:CN
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.3 x 32 mm
Acting:Very Fast
Current Rating:10 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V
Maximum DC Voltage Rating:125 V