30D2CA024
Eagle Signal
Electromechanical Relay 24VAC 85Ohm 10A DPDT (( 38.89mm 35.71mm 55.55mm)) Socket Industrial Relay
+ see all
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +