DBT72405U
Cynergy3
High Voltage Relay - SPST-NC (1 Form B) - 24VDC Coil - Max Switching: 3.5kV, 2A - Tungsten Contacts - PCB - UL Approved
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +