CDV19FF681JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 680pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: CDV19FF681JO3F
  • サプライヤー:
    Cornell Dubilier
  • 部品番号:
    CDV19FF681JO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Family:
    CDV19
  • Construction:
    N/A
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm
  • Dimension:
    16.8(Max) x 5.6(Max) x 13.2(Max) mm
  • Capacitance Value:
    680 pF
  • Lead Diameter:
    0.8 mm