CD4ED510GO3F
CD4ED510GO3F
Cornell Dubilier
在庫: 0
最低注文: 25
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD4ED510GO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - High Freq - 51pF (+/-) 2% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - 27mm Lead Spacing
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS非遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +