CD30FD302JO3F
CD30FD302JO3F
Cornell Dubilier
在庫: 0
最低注文: 13
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD30FD302JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 3000pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS非遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +