CD15FD221JO3F
CD15FD221JO3F
Cornell Dubilier
在庫: 1,623
最低注文: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15FD221JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 220pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
説明 +
Search Keywords: CD15FD221JO3
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    CD15FD221JO3
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
    CD15
  • Dimension:
    11.7(Max) x 5.1(Max) x 9.7(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Capacitance Value:
    220 pF
  • Lead Diameter:
    0.6 mm