CD15FD201JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 200pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
説明 +
Search Keywords: CD15FD201JO3F
  • 部品番号:
    CD15FD201JO3F
  • Capacitance Value:
    200 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm