- CD15FA102FO3F
CD15FA102FO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 1000pF (+/-) 1% - 100VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
説明
Search Keywords: CD15FA102FO3F
部品番号:CD15FA102FO3F
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
Family:CD15
Lead Pitch For Radial:5.9 mm
Dimension:12.2(Max) x 5.8(Max) x 10.2(Max) mm
Lead Diameter:0.6 mm
Capacitance Value:0.001 uF