CD15ED680JO3F
CD15ED680JO3F
Cornell Dubilier
在庫: 1,024
最低注文: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15ED680JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 68pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS非遵守
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: CD15ED680JO3
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    CD15ED680JO3
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Capacitance Value:
    68 pF
  • Dimension:
    11.4(Max) x 4.6(Max) x 9.1(Max) mm
  • Family:
    CD15
  • Lead Diameter:
    0.6 mm