GDA6025-24BB
Comair Rotron
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 12V to 27.6V 19.25CFM 26.1dB 60 X 60 X 25mm High Performance
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Discontinued
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: GDA602524BB
  • サプライヤー:
    Comair Rotron
  • 部品番号:
    GDA6025-24BB
    EAR99
    1
  • Category:
    DC Fan
  • Dimension:
    60 x 60 x 25 mm
  • Voltage Rating:
    24 V
  • Power Rating:
    3.36 W
  • Maximum Airflow:
    19.2CFM
  • Noise Level:
    26.1 dB
  • Special Features:
    None
  • Termination:
    Lead Wires
  • Housing Material:
    Plastic
  • Operating Temperature:
    -10 to 70 °C