- EC5SBW-48S15N
EC5SBW-48S15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 30W - 18-75 VDC Input - 15 VDC Output - 2A - 1.5KVdc Isolation - Through Hole - On/Off Neg Logic
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
説明