EC4SAW-24S12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - 9-36 VDC Input - 12 VDC Output - 0.5A - 3kVDC Isolation - 8-Pin SIP - Remote On/Off
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +