TBU-CA085-300-WH
Bourns
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 850V - Maximum RMS voltage 425V - ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 850V - Maximum RMS voltage 425V - 13 Ohm - Surface Mount.
Search Keywords: TBUCA085300WH
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    TBU-CA085-300-WH
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    6.5mm x 4mm x 0.85 mm
  • Family:
    TBU-CA
  • Maximum Blocking Time:
    1 us
  • Maximum Impulse Voltage:
    850 V
  • Configuration:
    Bi-Directional
  • Maximum Operating Current:
    N/A
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫: 74
即時出荷可能 Buy all 74 in-stock or the regular minimum order quantity of 250