SRR7032-680M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 600mA 380mOhm DCR T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: SRR7032680M
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    SRR7032-680M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    68 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    600 mA
  • Maximum DC Resistance:
    380 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C