SMCJ150CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 150V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: SMCJ150CA
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    SMCJ150CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Family:
    CD214C-T150CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    6.2 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    243 V