SMAJ24CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 24V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: SMAJ24CA
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    SMAJ24CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Configuration:
    Single
  • Maximum Clamping Voltage:
    38.9 V
  • Family:
    SMAJ24CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    10.3 A