- SDR0805-3R3ML
説明
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 4.5A 20mOhm DCR T/R
Search Keywords: SDR08053R3ML
サプライヤー:Bourns
部品番号:SDR0805-3R3ML
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
Reel Pack:
1000 -
Inductance:3.3 uH
Type:Power
Impedance:N/A
Tolerance:20 %
Technology:Wirewound
Maximum DC Current:4.5 A
Maximum DC Resistance:20 mOhm
Operating Temperature:-40 to 125 °C