SDR0403-3R9ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 3.9uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 1.98A 76mOhm DCR T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: SDR04033R9ML
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    SDR0403-3R9ML
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    3.9 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    1.98 A
  • Maximum DC Resistance:
    76 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C