RL622-470K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.4A 160mOhm DCR RDL Bag
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BOX 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: RL622470KRC
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    RL622-470K-RC
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    47 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    160 mOhm
  • Maximum DC Current:
    1.4 A