CG0603MLU-24E
Bourns
ESD Suppressor - 24V - Automotive - 2-Pin - 0603 [1608 Metric] - 0.05 pF.
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: CG0603MLU24E
especificação +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    CG0603MLU-24E
  • Unidade de medida:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Type:
    N/A
  • Maximum Working Voltage:
    24(Typ) V
  • Capacitance Value:
    0.05 pF
  • Typical Trigger Voltage:
    250 V
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C