9250A-153-RC
Bourns
The 9250A-153-RC is a shielded, molded axial inductor with an inductance of 15 µH.
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 9250A153RC
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    9250A-153-RC
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    15 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    800 mOhm
  • Maximum DC Current:
    315 mA