5800-151-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 150uH 10% 1KHz Ferrite 600mA 460mOhm DCR AXL
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 5800151RC
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    5800-151-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    150 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    340 mOhm
  • Maximum DC Current:
    508 mA