3386W-1-500LF
3386W-1-500LF
Bourns
在庫: 0
最低注文: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386W-1-500
Bourns
Res Cermet Trimmer 50 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 4.83 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Tube
説明 +
Search Keywords: 3386W1500
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    3386W-1-500
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    50 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 9.53 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C