3386P-1-253LF
3386P-1-253LF
Bourns
在庫: 188
最低注文: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386P-1-253
Bourns
Res Cermet Trimmer 25K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
説明 +
Search Keywords: 3386P1253
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    3386P-1-253
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • Resistance Value:
    25 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 4.83 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C