- 3386F-1-104
説明
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
Search Keywords: 3386F1104
サプライヤー:Bourns
部品番号:3386F-1-104
測定単位:Per Each
RoHS:No
HTS:8536308000
COO:CR
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:9.53 x 9.53 x 4.83 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C