3290H-1-502
Bourns
Trimmer - Wire Wound - 1W - 5kohm - 5% - 50ppm/°C - 25 Turn(s)
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS非遵守
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +