2100LL-151-H-RC
Bourns
Inductor High Current Toroid 150uH/63.8uH 15% 1KHz 3.9A 43mOhm DCR RDL
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BOX 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 2100LL151HRC
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    2100LL-151-H-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    144
  • Inductance:
    150(OCL)/63.8 uH
  • Type:
    High current
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    19.3 mm
  • Tolerance:
    15 %
  • Technology:
    Toroid
  • Maximum DC Resistance:
    43 mOhm
  • Maximum DC Current:
    3.9 A
  • Protection Style:
    N/A
  • Packaging:
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫: 92
Ships today, if you order in Buy all 92 in-stock or the regular minimum order quantity of 144