Search Keywords: 93PR10KLF
  • サプライヤー:
    BI Technologies/TT Electronics
  • 部品番号:
    93PR10KLF
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Tur ns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    1 W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.35 x 12.7 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C