89PR100KLF
89PR100KLF
BI Technologies/TT Electronics
在庫: 5,964
最低注文: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.75W(3/4W) 20(Elec)Turn 2.36mm (20.57 X 4.83 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Box
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS非遵守
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 89PR100K
  • サプライヤー:
    BI Technologies/TT Electronics
  • 部品番号:
    89PR100K
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    20(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.75 (3/4) W
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    20.57 x 4.83 x 6.35 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C