Search Keywords: 84WR200KLF
  • サプライヤー:
    BI Technologies/TT Electronics
  • 部品番号:
    84WR200KLF
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    12(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Gull Wing
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    200 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.35 x 6.36 x 8.51 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C