Q8F3CZZRYG12E
APEM Inc.
The Q8F3CZZRYG12E is an IP67 sealed, 8 mm tri-color (Red/Yellow/Green) panel mount LED indicator with wire terminations, desig ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
The Q8F3CZZRYG12E is an IP67 sealed, 8 mm tri-color (Red/Yellow/Green) panel mount LED indicator with wire terminations, designed for 12 VDC operation.
Search Keywords: Q8F3CZZRYG12E
  • サプライヤー:
    APEM Inc.
  • 部品番号:
    Q8F3CZZRYG12E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    28.6 x 11.54 x 10 mm