MSAP10FL-SAPFL-SD003
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Straight, Screw T ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Straight, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 3000mm, IP68 / IP69K